Znajdź części
1
2
3

SIREN7 – ROZUMIEMY JĘZYK ZWIERZĄT

SIREN7 – ROZUMIEMY JĘZYK ZWIERZĄT

SIREN7™ – ROZUMIEMY JĘZYK ZWIERZĄT

Wyprzedź wypadek z dziką zwierzyną!

 

System ostrzegania SIREN7™ został stworzony przez inżynierów, działając w języku zrozumiałym dla zwierząt w celu ostrzeżenia ich o nadjeżdżających pojazdach.

 

To małe urządzenie z wielkim głosem

Nie zostawiamy Waszego bezpieczeństwa przypadkowi. Zmaksymalizowaliśmy głośność urządzenia Siren7 i stworzyliśmy głośny dla zwierząt system ostrzegawczy a jednocześnie niesłyszalny dla ludzi.

 

Bezpiecznie w dzień, bezpiecznie w nocy

Widoczność w nocy w trakcie jazdy pojazdem zmniejsza się do 40 metrów, natomiast droga hamowania wynosi 62 metry przy prędkości 90 km/h. Właśnie dlatego większość wypadków ze zwierzętami ma miejsce w godzinach wieczornych i nocnych.

SIREN7™ tworzy dźwięk przenikający przez roślinność i ciemność nocy ostrzegając faunę o zbliżającym się pojeździe.

 

Nie dla wszystkich jest słyszalny

Nie zakłócamy ciszy i spokoju podróżujących z Tobą i wokół Ciebie zwierząt domowych. Również nie zakłócamy spokoju zwierząt domowych znajdujących się przy drodze. System SIREN7™ jest stworzony dla każdego kto w kwestii bezpieczeństwa nie uznaje kompromisów.

 

Instalacja urządzenia jest dziecinnie prosta

Montaż urządzenia do pojazdu jest rzeczą niesamowicie prostą. SIREN7™ montuje się do przedniej części pojazdu (np. zderzak) za pomocą specjalnej taśmy dwustronnej marki 3M VHB, która nie pozostawia żadnych śladów i trwale mocuje urządzenie. SIREN7™ nie wymaga żadnego źródła energii. Jest zasilane przez wiatr.