Znajdź części
1
2
3

NOXY AD BLUE ADBLUE DIESEL PŁYN KATALICZNY DPF 18L + LEJEK

SKU: 00012031

Producent: Brak

Realizacja zamówienia: 24h

Pojemność (L): 18

Kod Producenta: NOX870763

W magazynie
59,00 zł

NOXY AD BLUE ADBLUE DIESEL PŁYN KATALICZNY DPF

Lejek znajduje się pod etykietą

NOXy® to komplementarne rozwiązanie Grupy Azoty, oferujące AdBlue®1 w najwyższej jakości. AdBlue® to chemiczny ciekły produkt, który jest nietoksyczny, bezwonny, bezbarwny, bezpieczny dla otoczenia i przyjazny dla środowiska. Wysoka jakość oraz czystość AdBlue® wymagane są zarówno na etapie produkcji, jak i podczas transportu oraz przechowywania. Wszystkie powierzchnie wchodzące w bezpośredni kontakt z AdBlue® powinny być wolne od substancji obcych (olej, paliwo, detergent) oraz cząstek stałych.

Zastosowanie:

NOXy® – produkt chemiczny znany również pod zarejestrowanym znakiem towarowym AdBlue®, stosowany jest przede wszystkim w najnowszych technologiach oczyszczania spalin. Jego zastosowanie pozwala na znaczną redukcję tlenków azotu (NOx), które są szkodliwe. Redukcja dokonywana jest aż do momentu uzyskania nietoksycznej pary wodnej oraz azotu.

NOXy® doskonale odnajduje się w sektorze motoryzacyjnym – także w systemie Selektywnej Redukcji Katalitycznej (SCR). Pomaga więc dostosować się do obowiązującej normy emisji spalin (m.in. Euro V i Euro VI).

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:NOXY AD BLUE ADBLUE DIESEL PŁYN KATALICZNY DPF 18L + LEJEK